Renditingimused

Dokumendid
Rentnik peab olema vähemalt 21.a. vana ning omama kehtivat juhiluba.

Rendiauto kohaletoimetamine ja tagastamine
Rendiautode väljastamine ja tagastamine toimub eelneval kokkuleppel aadressil Juurdeveo 26, Tallinn.

Alates 7 päeva pikkusest tellimusest on rendiauto kohaletoomine ja tagastamine Tallinna piires (ka lennujaama) esmaspäevast pühapäevani ajavahemikul 09:00-19:00 TASUTA.
Lühema rendiperioodi puhul Tallinna piires auto kohaletoomine maksab 25.- EUR ja äraviimine 25.- EUR

Muul ajal ja väljaspool Tallinna piire toimub kohaletoimetamine ja/või rendiautole järeletulemine kokkuleppel.

Broneeringu kinnitamine
Broneeringu vormistamisel saadetakse automaatselt Teie e-mailile sisestatud tellimus.
Broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus rendifirma esindaja poolt e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud sõiduki olemasolu ja kinnituse või mittekinnituse õigeaegne saatmine. Skylink Group OÜ-l on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel suurema või sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele.

Maksmine
Autorendi teenuste eest tasumine toimub ettemaksuna enne rendiperioodi algust sularahas, pangakaardiga või ülekandega. Broneerimise korral on Skylink Group  OÜ-l õigus nõuda ettemaksu kogu renditasust, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata. Broneeringu kinnitab ettemakstud rendiarve minimaalselt 50% ulatuses.

Tagatisraha
Auto rentimisel tuleb tasuda tagatisraha, mis broneeritakse Rentniku krediitkaardilt (või krediitkaardi tunnustega deebetkaardilt), olenevalt autost 200-500 EUR. Tagatisraha vabastatakse Rentnikule auto tagastamisel pretensioonide puudumisel ca 3-5 tööpäeva jooksul. Rendileandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha.

Auto seisukord
Rendiauto antakse Rentnikule üle täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt heas korras. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.

Kindlustused
Rentniku omavastutus avarii korral on 400 EUR ja varguse korral 15% sõiduki maksumusest.

Läbisõidupiirang
Rendiperioodi 1-29päeva renditasu sisaldab kilometraaži kuni 6000km.
Rendiperioodi 30+ päeva renditasu sisaldab kuni 4000km / 1 kuu. Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,12 eur/km.

Kasutuspiirkond
Skylink Group OÜ sõidukeid võib kasutada Eestis ja rendileandja kirjaliku loa alusel ka Euroopas sh. Venemaa.

Sõiduki tagastamine Rendilepinguga ettenähtud ajal või varem
Rentnik on kohustatud sõiduki tagastama kokkulepitud ajal kokkulepitud kohta. Kui Rentnik sõidukit ei tagasta ja Rendifirma läheb ise sõidukile järgi või ostab sõiduki tagastamiseks teenust, kohustub Rentnik need kulutused täies ulatuses hüvitama.
Rendiaja ületamisel 30 minutit või rohkem ilma Rendifirma vastava nõusolekuta rakendub lisapäeva renditasu. Rendifirmal õigus nõuda kahekordset renditasu iga rendiaega ületanud päeva eest.

Muu
Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused. Vastuolu korral rendilepingu üldtingimuste ja käesolevate tingimuste vahel, kehtivad käesolevad tingimused.
Skylink Group OÜ-l on õigus keelduda sõiduki rentimisest.

Makseviisid